KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci) 400 TL
Dış Katılımcı (Akademik Kimliği Olmayan, Öğrenci Kimliği Olmayan ve Sektörel Katılımcılar) 500 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her bir eser için) 400 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 1. Kongreye yurt içinden gelecek akademik ve öğrenciler "Kimlik İbrazi Zorunludur" için katılım ücreti 400 TLakademik kimliği, öğrenci kimliği olmayan dış katılımcılar içinse 500 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 400 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri ile katılabilir. Bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster olabilir ya da her ikisi sözel veya poster olarak tercih edilebilir.  İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi talep eden her katılımcı 400 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 400 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 30 EKİM 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 9. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
 10. TAM METİNLER KONGRE PROGRAMININ İLANINI TAKİBEN KATILIMCILAR TARAFINDAN KONGRE WEB SİTESİNE ÖRNEK TAM METİN ŞABLONUNA GÖRE HAZIRLANARAK 4 İLE 8 SAYFA OLACAK ŞEKİLDE SİSTEME YÜKLENECEKTİR. TAM METİN GÖNDERİMİ ZORUNLU DEĞİLDİR. KONGRE KİTABININ BİRİNCİ BÖLÜMÜ TAM METİN İKİNCİ BÖLÜMÜ ÖZET METİNLERDEN OLUŞACAKTIR.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi, Tanıtım Kitapçığı)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)
 • Öğle Yemeği

 Not: Kongremizde kırtasiye ürünleri, çanta, promosyon ve benzeri ürün dağıtımı söz konusu değildir. İlginize teşekkür ederiz.

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 • 30 NİSAN 2019  tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 01 MAYIS 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

  

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye